درباره آکادمی همراه دندانپزشک

گردآوری این مجموعه آموزشی ارزشمند، ماحصل تحقیق و بررسی آکادمی همراه دندانپزشک، بر روی به روزترین شیوه های کاربردی مدیریت و مارکتینگ مطب های دندانپزشکی موفق در دنیاست.

گفتنی است که در کشورهای پیشرفته سال هاست که بر روی مدیریت و مارکتینگ سیستماتیک مطب دندانپزشکی، مطالعه و تحقیق شده است. در تعدادی از دانشگاه ها Dental Practice Management به عنوان واحد درسی به دانشجویان دندانپزشکی ارائه می شود و نیز بیش از 50 جلد کتاب، سمینارها و کارگاه های متعدد و همچنین مشاوره ها ی تخصصی در این زمینه وجود دارد.

با توجه به این که کمبود این آموزش برای دندانپزشکان و اعضای تیمشان در ایران به شدت احساس می شود، ما چند سال اخیر را صرف مطالعه کتاب ها، مقالات و شرکت در سمینارها و کارگاه هایی در زمینه مدیریت نوین مطب های دندانپزشکی کردیم. همچنین نحوه اداره چندین مطب بسیار موفق دندانپزشکی در آمریکا را از نزدیک مورد بررسی قرار دادیم. نهایتا با توجه به تجربه 15 ساله دندانپزشکی دکتر علی سلطانی راد در ایران و دیدگاه مدیریتی، بیزنسی و تجربه مارکتینگی مهندس نیما سلطانی راد، محتوای آموزشی ایرانیزه شده بسیار جامعی را گردآوری نمودیم، که بتواند نقشه راهنمایی برای مدیریت قسمت به قسمت مطب های شما عزیزان و تیمتان باشد.

با توجه به محدود بودن وقت دندانپزشکان و تیمشان و هزینه ی بالای تعطیل کردن مطب های دندانپزشکی، رفت و آمد و اسکان برای بهره بردن از این آموزش ها، بر آن شدیم که این محتوای آموزشی کاربردی را به صورت آنلاین و هفتگی در اختیار شما و اعضای تیمتان قرار دهیم. بدین شکل شما و تیم شما مباحث مربوط به خود را در ساعات غیر اداری مطالعه و تمرین می کنید، در مطب به اجرا درمی آورید، تکالیف تعیین شده را انجام می دهید، بازخورد می گیرید و هفته بعد مبحث جدید را آغاز می کنید.


بدین شکل اولین مرکز تخصصی آموزش و مشاوره آنلاین مدیریت و مارکتینگ نوین مطب های دندانپزشکی در ایران شکل گرفت.


آکادمی همراه دندانپزشک

مهندس نیما سلطانی راد

کارشناس ارشد MBA، مشاور و مدرس مدیریت نوین مطب های دندانپزشکی

آکادمی همراه دندانپزشک

دکتر علی سلطانی راد

دندانپزشک، متخصص ترمیمی، دانشگاه USC آمریکا، مشاور و مدرس مدیریت نوین مطب های دندانپزشکی